Reportáž z veletrhu Pragointeriér 2013
Přinášíme fotoreportáž z veletrhu Pragointeriér 2013. Představujeme stánek č.14 v pravém křídle Průmyslového paláce na výstavišti v Praze Holešovicích.PRAGOINTERIÉR 2013
Mezinárodní veletrh bytového designu
Mezinárodní veletrh bytového designu je možné považovat za jednu z nejvýznamnějších akcí nábytkářského oboru v České republice. Tento veletrh se stal nedílnou součástí pracovních diářů odborníků a architektů působících v oblasti nábytkářství a zařizování interiérů.V rámci doprovodného programu zajišťujeme bezplatné poradenství bytového designéra. V pravém křídle průmyslového paláce vás zveme na naše přednášky na téma Úložné prostory (množství úložných prostor, řešení úložných prostor, tipy pro malé prostory, řešení z pohledu bytového designéra, trendy v úložných prostorách).
zdroj: Věra Tomíčková, Petr Tomíček, návrhy a realizace interiérů
www.totostudio.cz
Podobné články
Interiér za 250 tisíc korun
Čtenářka Soňa si jako první vlastní bydlení pořídila byt 2kk nedaleko Brna. Jak říká, sama se snažila vymyslet, jak nejlépe byt zařídit, ale je tolik možností a jí se líbí skoro všechny. Na zařízení je možné počítat s částkou 250 tisíc, vždyť některé věci je možné dokupovat postupně.
Pořizujete nový nábytek do interiéru?
Je možné, že vám dosluhuje staré vybavení nebo prostě jen toužíte po změně. V tu chvíli začínáte přemýšlet o tom, jaký nový nábytek pořídit, aby se hodil jak do daného prostoru, byl pro vás cenově dostupný a vydržel sloužit dlouhou dobu.
Jak připravit instalace pro kuchyňskou linku
Příprava instalací pro kuchyňské spotřebiče se řídí přísnými pravidly. Některá vycházejí z technických norem, jiná z požadavků výrobce kuchyní. Přinášíme ucelený přehled, se kterým neuděláte chybu.
